Комунальний навчально-виховний комплекс "Вітрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Історія школи

На території села Вітрівка школа існувала з 1916 року. Це були: 7-річка, 8-річка.Навчальні корпуси розміщувались у куркульських хатах.
За кошти колгоспу "Всесвітній Жовтень" була побудована нова двоповерхова школа в 1974 році.На той час в школі навчалось 165 дітей. Наповнюваність класів була по 15 - 20 учнів. Працювало в навчальному закладі 15 вчителів. Директор - Ляшенко Олексій Михайлович.
На сьогодні школу відвідує 35 учнів. Директор школи - Шульженко Микола Васильович,має звання "Відмінник освіти України", вчитель-методист, стаж роботи - 32 роки, з них 26 років працює директором в даній школі ( з 1988 року ).

В школі працює дев’ять вчителів. Серед них:
1 учитель вищої категорії, "старший вчитель";
8 вчителів з вищою освітою;
1 учитель-спеціаліст;
1 учитель - пенсіонер.
Школа виховала багато дітей, якими можна пишатися, як розумними спеціалістами, добрими людьми.
 Щороку наші випускники одержують свідоцтва з відзнакою.
12 листопада 2011 року на базі Вітрівської неповної середньої загальноосвітньої школи було відкрито навчально-виховний коплекс, до якого входить дошкільний навчальний закдад.
Дитячий садок відвідує 12 вихованців.

В школі є спортивний зал, їдальня, майстерня. Обладнані кабінети: початкових класів, фізики, хімії, біології, математики.
Територія школи займає два гектари. Це і навчально-дослідні ділянки, фруктовий сад, каштановий парк.

Біля школи є футбольне поле, спортивне містечко, дитячий ігровий майданчик.
На протязі багатьох років діє гурток "Юних слідопитів" під керівництвом вчителя-фронтовика Терентєвої Діни Миколаївни. Був створений музей бойової слави,ведеться переписка з воїнами-визволителями с. Вітрівки та з їх рідними, вдовами.
Щороку школа запрошує гостей на 9 Травня до братської могили, де учні школи доглядають за пам’ятною спорудою та прилеглим парком. До братської могили приїздять люди різного віку ( від 30 до 80 років) з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Полтави, Луганська, Києва, Запоріжжя.
Наші вихованці піклуються про ветеранів війни, людям похилого віку надають посильну допомогу.
Сьогодні педагогічний колектив працює над проблемою: "Креативна освіта в розвитку інноваційної ососбистості".
Вчителі  вдосконалюють свою педагогічну майстерність, проходячи курси по ІКТ. Сьогодні всі вчителі мають сетифікати ІКТ.